0,00 zł     Moje konto  

Regulamin

 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

   1. Sklep internetowy działający pod domeną www.twojelampy.com.pl prowadzony jest przez Firmę

       F.P.H. Edylit

       ul.Wrony 49a       

       30-399 Kraków

   2.  Zamawiającym może być wyłącznie osoba pełnoletnia.

   3.  Wszystkie oferowane produkty w sklepie są fabrycznie nowe i posiadają gwarancje producenta.

   4.  Wszystkie ceny widniejące na stronie sklepu wyrażone są w złotych polskich, są cenami brutto i zawierają podatek VAT (ceny nie zawierają kosztów przesyłki).

   5.  Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie wymaganych w formularzu danych oraz podanie numeru telefonu umożliwiającego kontakt z zamawiającym w celu weryfikacji i potwierdzenia zamówienia. ( Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych. Przekazanie danych osobowych następuje na podstawie art.23 ust. 1 pkt. 2 i pkt. 3 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 803 z póź. Zm.)

  6.    Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży między zamawiającym a sklepem jest moment  fizycznego odbioru zamawianego towaru przez klienta od dostawcy lub w siedzibie firmy.          

  7.    Sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji oferty w zakresie wprowadzania, wycofywania produktów oraz zmiany cen towarów.

  8.    Towary objęte Promocją sprzedawane są do momentu wyczerpania ich stanu na magazynie.

  9.    Wszystkie oferowane produkty na stronie internetowej www.twojelampy.com.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego           ( stanowią jedynie rolę informacji handlowej )

 

 

ZASADY ZAMÓWIEŃ I PŁATNOŚCI

    1.  Zamówienia przyjmowane są przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone niedziele i święta rozpatrywane będą pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia.

   2.   Zamówienia można składać poprzez:

         - znajdujący się na stronie sklepu formularz - koszyk

         - e-mail  - wysyłany na adres: sklep@twojelampy.com.pl

         - telefonicznie - nr tel.: 12 345 1 343

   3.   Termin realizacji zamówienia zależy od jego dostępności na magazynie.

   4.   Każdemu produktowi przypisany jest średni czas ( w dniach ) oczekiwania na realizację ( wysyłkę ).

   5.   Zawartość przesyłki otrzymanej od kuriera należy rozpakować i sprawdzić czy dostarczony towar nie jest uszkodzony. ( Szczegółowy opis - Reklamacje i zwroty ) 

   6.   Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie firmy spedycyjnej oraz za ewentualny brak możliwości dostarczenia towaru z powodu podania błędnego adresu pod który ma być dostarczone zamówienie lub nieobecności zamawiającego w momencie przybycia kuriera etc.

   7.   Zamówienie dostarczane jest przez przedstawiciela firmy spedycyjnej.

         - Koszt wysyłki wynosi:

         - Pocztex - 20 zł

         - DPD - przedpłata - 20 zł

         - DPD - pobranie - 30 zł

   8.   W razie gdy zamawiany artykuł okaże się niedostępny, kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany telefonicznie lub e-mailem. W przypadku takim możliwe jest wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie zamówienia lub częściowa realizacja zamówienia.   

   9.   Standardowo do każdego zamówienia zostanie dołączony paragon lub na życzenie klienta faktura VAT.

  10.  Czas dostarczenia przesyłki przez firmę spedycyjną wynosi 2dni robocze.

  11.  Kupujący może wybrać następujące formy zapłaty:

         -  gotówka przy odbiorze ( płatne kurierowi przy dostawie)

         -  przelew na konto firmy Edylit

              ING Bank Śląski S.A.

             Nr rachunku:  64 1050 1445 1000 0092 3624 4027

              W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

           -  przelew 24 ( formularz na stronie www.twojelampy.com.pl )

  12.  Możliwy jest odbiór osobisty zamówień po każdorazowym wcześniejszym uzgodnieniu.

 

 

  REKLAMACJE I ZWROTY

      1.  Po otrzymaniu przesyłki nieuszkodzonej zalecamy, aby zawartość została sprawdzona w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia, brakujących części lub wad fabrycznych kupujący powinien sporządzić protokół szkody (warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji - odpowiedni druk reklamacji posiada przy sobie kurier ), w którym będzie ujęta data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.

      2.  Po otrzymaniu przesyłki uszkodzonej kupujący postępuje jak w pkt 1 sporządzając protokół szkody (warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji - odpowiedni druk reklamacji posiada przy sobie kurier ), w którym będzie ujęta data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.Kupujący może nie odebrać uszkodzonego towaru od kuriera, wówczas zostanie on  zwrócony do nadawcy.

     3.  W obu przypadkach (pkt.1 i 2 ) prosimy o skontaktowanie się telefonicznie lub wysłanie e-maila  na adres: sklep@twojelampy.com.pl

     4.  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jednak tylko wówczas, gdy produkt nie był używany i jest w oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i oryginał dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT). Zwrot kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego. Zwrotom nie podlegają koszty dostaw oraz koszty związane ze zwrotem pieniędzy.

     5.  Klient zobowiązuje się zabezpieczyć zwracany towar przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu  i odesłać towar  w oryginalnym opakowaniu ( warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji ). W innym przypadku sklep może odmówić uwzględnienia reklamacji.   

    6.   Wszelkie inne reklamacje dotyczące oferowanych towarów prosimy zgłaszać poprzez e-mailem na adres sklep@twojelampy.com.pl                  Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.

    7.   Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

     1.  Jako sklep dokładamy wszelkich starań aby opisy i wizerunki oferowanych produktów były jak najbliższe stanu faktycznego, jednak informacje te nie są objęte jakąkolwiek gwarancją. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że opisy umieszczone na stronach sklepu lub zdjęcia ( a w szczególności kolory oferowanych produktów) mogą nieznacznie różnic się od stanu faktycznego.

     2.  Znaki towarowe, zdjęcia i opisy produktów widoczne na stronie Sklepu www.twojelampy.com.pl prezentowane są wyłącznie w celach identyfikacyjnych podlegają pełnej ochronie prawnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów bez oficjalnej zgody ich właścicieli jest zabronione.

       3.  Sklep www.twojelampy.com.pl  nie odpowiada za szkody wynikłe z nieprawidłowego funkcjonowania i użytkowania oferowanych produktów niezgodnie z ich instrukcją obsługi.

     4.   Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie. Informacje o ewentualnych zmianach będą publikowane na stronie www.twojelampy.com.pl

       5.   Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się i z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.


Strona główna   |    O firmie    |    Regulamin    |    Kontakt    |   Poleć sklep    |   Mapa serwisu

© TwojeLampy.com.pl -

Lampy klasyczne, Lampy wiszące, Lampy sufitowe

projekt i hosting